صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 867
تعداد نوشته ها : 1
تعداد نظرات : 0
مقدمه:
در سال های اخیر با گسترش تکنولوژی در ابعاد مختلف بر روی زندگی مردم تاثیرگذار بوده. هدف مشترک همه تکنولوژی ها از بدو وجود تا آینده که باز پیشرفت های شگفت آوری را خواهیم دید، آسایش مصرف کنندگان است. برای مثال پشرفت هایی که در حوزه الکترونیک هر روزه ملاحظه می کنید در جهت رفاه حال مصرف کنندگان است. بخشی از حوزه الکترونیک با مبحث امروز ما مرتبط است که چزء محصولات پر مصرف در ورودی های بیمارستان ها، داروخانه ها، شعبه بانک، سازمان ها و ... می باشد و نام کلی محصول درب اتوماتیک است. هدف از اننتشار مطلب حاضر، آشنایی مصرف کنندگان با حوزه جذاب دربهای تمام اتوماتیک است  که این روزها حتما شما حداقل یکبار  از نزدیک با یکی از مدل های مختلف اینگونه درب ها مواجه شده اید.

شرکت گزینه طلایی
بعد از آشنایی کوتاه با صنف درب های اتوماتیک در اینجا قصد معرفی یکی از برترین تولیدکنندگان دربهای تمام اتوماتیک ررا داریم.
نام کامل شرکت "دربهای تمام اتوماتیک گزینه طلایی تانیش" می باشد و به دلیل شهرتی که برند این شرکت نزد مصرف کنندگان در ایران و کشورهای همسایه دارد، در همین مطلب تاکید داریم که تنها مالک اصلی برند "گزینه طلایی" شرکت گزینه طلایی تانیش است که شماره تماس ویژه و مشهور آن 02144570280 در کل فضای مجازی در سطح ایران معرف حضور علاقمندان است.
گزینه طلایی در دهه 70 شمسی تاسیس شده است و در زمان انتشار این مطلب دفتر مرکزی شرکت در فلکهه دوم  صادقیه برج گلدیس بود.
برترین محصولی این شرکت تا کنون عرضه کرده است درب اتومماتیک اسلایدینگ است ککه با ظاهری ساده و در عین حال جذاب خودنمایی می کند.. از دلایل محوبیت این محصول  به سهولت نصب ، کیفیت برتر (به طوری که عمده مصرف کنندگان بیش از یک دهه از آن استفاده کرده اند)، قیمت پایین و ... آن اشاره کرد.
سایر محصولات شرکتX